The Body Shop Kosovo

Shine Lip Liquid

Për shumë shkëlqim

Jo-ngjitës

Shine Lip Liquid

Për shumë shkëlqim

Jo-ngjitës

0/5
0 Mendime

E thjeshtë. Ky shkëlqyes buzësh është i përshtatshëm për ato ditë, kur ju kërkoni atë shkëlqimin ekstra në buzët tuaja. Ju prezantojmë me shkëlqyesin tonë Shine, i shkëlqyeshëm dhe jo i ngjitshëm.

Ky shkëlqyes, duhet të jetë pjesë e çantës suaj të makeupit, pasi jo vetëm i ushqen buzët tuaja gjatë gjithë ditës, por edhe përmban vajin esencial të jojobas dhe atë të arganit.

Me një varietet ngjyrash, nga ku ju mund të zgjidhni, duke përmendur Cherry Gum Red, Apple Taffy për një pamje natyrale ose Watermelon Fizz, për të sjellë varietete të ndryshme ngjyrash. Çfarëdo të jetë zgjedhja juaj, ju do ti dëshironi buzët tuaja me efektin zbutës dhe mbushës, si lip filler të shkëlqyesit Shine.

Vaj Marula

Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

  1. Si fillim, përdorni produktin tonë Lip Scrub.
  2. Më pas i zbusni buzët tuaja me produktin Lip Care Transculent.
  3. Aplikoni shkëlqyesin Shine në sasinë e dëshiruar.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shine Lip Liquid

Tetraisostearati i Pentaeritrilitit, Polisobuten, Oktildodekanol, Malatizëm Diisostearyl, Bis ¬ Digliceril Poliaciladipat ¬2, Fluorphlogopite Sintetike, Silicë Silylate, Stiren i Hidrogjenizuar, Copernicia Cerifira Cera, Vaj i Kernelit Argania Spinosa, Vaj i Farës Sclerocarya Birrea Seed Oil, Vaj i Farës Simmondsia Chinesis, Fenoksyetanol, Parfum, Benzil Benzoate, Alkool Benzil, Oksid Kallaji, Linalool, Tris ¬ BHT Mesitsylene, Sulfat Bariumi Geraniol, Limonene, Cl 77891, Cl 77491, Cl77492, Cl 77499, Cl 15850.

My Review for Shine Lip Liquid

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.