The Body Shop Kosovo

Shea Lip Butter

USHQEN DHE MBRON

VEGAN

Shea Lip Butter

USHQEN DHE MBRON

VEGAN

0/5
0 Mendime

Një balsam i pasur buzësh i regjistruar nga Shoqata Vegane që shkrihet në buzët tuaja, duke i lënë ato të ndjehen të buta dhe të lëmuara. Ka një shkëlqim të lehtë dhe një aromë delikate. Për buzët e thata.

Ushqen dhe mbron buzët tuaja, duke i lënë ato të ndjehen menjëherë të buta, të lëmuara dhe të hidratuara intensivisht. I jep buzëve një shkëlqim të lehtë, me pamje natyrale dhe një aromë delikate të ngrohtë.
I mbushur me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili mbështet komunitetet e prodhuesve vendas dhe biodiversitetin lokal, si dhe hidratimin dhe kondicionimin e buzëve tuaja.

Jo vetëm që Shea Lip Butter është bërë nga 98% përbërës me origjinë natyrale, por edhe paketimi është 100% i riciklueshëm*.

Clear

Si përdoret

Duke përdorur një gisht të pastër, aplikoni një sasi të vogël në buzët tuaja aq shpesh sa të keni nevojë. Mund të vendoset vetëm, ose nën buzëkuq.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Lip Butter

My Review for Shea Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.