The Body Shop Kosovo

Lip Care Translucent

Lip Care Translucent

0/5
0 Mendime

Merrni stick-un tonë shumë ushqyes të kujdesit të buzëve, për buzë të buta, si mëndafshi. Ky balsam zbut dhe hidraton. Hidheni në çantën tuaj të dorës për hidratim kudo që jeni.

  • Balsam buzësh
  • Hidratues
  • Teksturë e butë
  • Zbut dhe hidraton
Clear

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në buzë sa herë që keni nevojë për hidratim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale të formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që ju mund të aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lip Care Translucent

Polidecen Hidrogjenizuar, Talc, Polietilen, Polisobuten Hidrogjenizuar, Koko-Gliceride Të Hidrogjenizuara, Fenil Trimetikon, Metiksicinamat Etiliksil, Vaj Lanoline, Vaj I Farës Marula/Screrocarya Birrea, Vaj I Farës së Mangos Mangifera Indica, Nitrid Bori, Salicilat Etilheksili, Acetati Tokoferil, Pantenol,, Propilparabeni, Methikoni, Vaji I Farës së Recinit/Ricinus Communis, Tokoferol, CI 77492 / Oksidet E Hekurit, CI 77491 / Oksidet E Hekurit.

My Review for Lip Care Translucent

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.