The Body Shop Kosovo

Colour Crush Lipstick

Për ngjyrë me impakt të lartë

Hidratim i pasur

Vegjetarian

Colour Crush Lipstick

Për ngjyrë me impakt të lartë

Hidratim i pasur

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Shumë në të vërtetë. Mund ta quani parzmore. Mund ta quani bojë lufte. Mund ta quani edhe nxitjen e besimit që ju nevojitej. Lexoni buzët tona: ky buzëkuq kremoz, hidratues është gati të jape një mesazh.
Pavarësisht nëse është një ngjyrë nude natyrale, një e kuqe e guximshme ose një rozë e fuqishme, Buzëkuqët tanë Color Crush will do t’ju japin një ngjyrë tërheqëse që zgjat gjithë ditën.
Por prisni … sapo kemi filluar me anët e mira. Çdo ngjyrë në këtë koleksion është e pasuruar me vaj marula. Kjo do të thotë që me çdo vendosje të këtij buzëkuqi po e mbani buzën tuaj të ndjehet e plotë dhe e hidratuar. Bonus: aroma e trëndafilit ka erë po aq të mirë sa ndjesia që le buzëkuqi në buzë.
Bini në sy me nuancat tona të preferuara: crimson crush lipstick, sugar crush lipstick, or pink crush colour. Përdorni buzëkuqët Color Crush sa herë që dëshironi një ngjyrë ekstra, për të ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e buzëve ose nëse keni nevojë për të rregulluar pak humorin. Na jepni një puthje të vogël.

  • Ngjyra e pigmentuar në një paketim tubi
  • Hidratim i pasur për buzët që të vjen ti lëpish
  • Një aromë delikate por hyjnore
  • Pasuruar me vajin tonë marula

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Nëse buzët tuaja po ndjehen paksa të thata, përdorni së pari Lip Scuff për të ndihmuar lëkurën të zbutet.
2. Tani ato janë gati për pak qejf. Vendosni buzëkuqin Color Crush në buzë direkt nga tubi ose nëse ndiheni ‘fancy’, përdorni një furçë buzësh.

Si përdoret

1. Nëse buzët tuaja po ndjehen paksa të thata, përdorni së pari Lip Scuff për të ndihmuar lëkurën të zbutet.
2. Tani ato janë gati për pak qejf. Vendosni buzëkuqin Color Crush në buzë direkt nga tubi ose nëse ndiheni ‘fancy’, përdorni një furçë buzësh.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Colour Crush Lipstick

Triisostearin, Polidecen i Hidrogjenizuar, Izocetil Stearat, Mikë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Dyllë Microcristalinë ,Etilen / Kopolimer Propilen, Diisostearyl Malate, Sorbitan Isostearate, Vp / Heksadoksid Kopolimer, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Sulfat Bariumi, Vaj Marula/Sclerocarya Birrea, Vaj farash Qershie të Ëmbël/ Prunus Avium, Hekorit Stearalkonium, Parfum / Aromë, Karbonat i Propilenit, Hidroksididrokinnamat Pentaeritritil Tetra-Di-T-Butil, Tokoferol, Hidroksid Alumini, Citronellolol, Linealool, Hidroksicitronellal, Alkool Benzil , [+/- Ci 77499 / Okside Hekuri, Ci 77891 / Dioksid Titaniumi, Ci 45410 / Red 28 Lake, Ci 19140 / Yellow 5 Lake, Ci 77491 / Okside Hekuri, Ci 45380 / Red 22 Lake, Ci 15850 / Red 7 Lake, Ci 77492 / Okside Hekuri, Ci 42090 / Blue 1 Lake].

My Review for Colour Crush Lipstick

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.