The Body Shop Kosovo

BB Cream Fresh Nude

Përfundim natyral

BB Cream Fresh Nude

Përfundim natyral

0/5
0 Mendime

Dëshironi atë pamje natyrale, me vetëbesim dhe fytyrë të freskët? Balsami ynë i bukurisë me shumë funksione do t’ju japë një mbulim të lehtë, të barabartë duke ju dhënë hidratim për një përfundim me shkëlqim që zgjat. Ky produkt esencial makeup-i është i rehatshëm dhe jo i yndyrshëm me një formulë të lehtë që përputhet në mënyrë të përsosur me shumicën e ngjyrave të lëkurës. Është super i shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur në mënyrë që të arrini një lëkurë të butë, me pamje të shëndetshme në sekonda.

  • BB cream
  • I disponueshëm në pesë ngjyra
  • Përzihet me tonin e lëkurës tuaj
  • Hidratim 24 orë
  • Rezistent ndaj transferimit dhe djersës
  • Mbrojtja UVA / UVB pa reflektim
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni sipër ose në vend të kremit tuaj hidratues të përditshëm duke përdorur gishtat ose furçën tonë Fresh Nude Foundation.
2. Po kërkoni mbulim shtesë? Përdoreni atë si një bazë hidratuese nën Fondatintën tonë Fresh Nude Foundation.
3. Për një përfundim mat, mund ta përzieni gjithashtu me Instamatte-n tonë.

Si përdoret

1. Aplikojeni sipër ose në vend të kremit tuaj hidratues të përditshëm duke përdorur gishtat ose furçën tonë Fresh Nude Foundation.
2. Po kërkoni mbulim shtesë? Përdoreni atë si një bazë hidratuese nën Fondatintën tonë Fresh Nude Foundation.
3. Për një përfundim mat, mund ta përzieni gjithashtu me Instamatte-n tonë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

BB Cream Fresh Nude

Ujë, Butilen Glikol, C12-15 Benzoat Alkil, Glicerinë, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dioksid Titani, Octocrylene, PEG-8, , Argilla / Magnesium Aluminum Silicate, Metoksidibenzoilmetan Alumini, Alkool Cetil, Acid Stearik, Acid Palmitik, Talc, Sodium Cetearyl Sulfate, Fenoksietanol, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Alumina, Xanthan Gum, Klorfenezin, Acetat Tokoferil, Citrat Natriumi, Cellulose Gum, Parfum / Fragrancë, Hidroksid Natriumi, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acid Miristik, Acid Arakidik , Acid Laurik, Pluhur i Lëngut të Gjethes së Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, BHT. [+/- CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri].

My Review for BB Cream Fresh Nude

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.