The Body Shop Kosovo

Ginger Anti-dandruff Shampoo

Shampo kundër-zbokthit

Për lëkurë të thatë

Ginger Anti-dandruff Shampoo

Shampo kundër-zbokthit

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Shampoja jonë Kundër Zbokthit me Xhenxhefil heq copëzat e zbokthit dhe ndihmon në qetësimin e skalpit të thatë që kruhet. Nëse jetoni me frikë nga zbokthi, kjo është shampoja më e mirë për skalpin e thatë. Ndihmon për të shmangur shpatullat si me dëborë që mund ta çojnë një person me zbokth në shpërqëndrim dhe ka erë të këndshme xhenxhefili.
Kjo shampo ka një famë serioze, por punon shumë për ta fituar atë. Ne e rrëmbyem atë rrënjë të hollë dhe të përdredhur për të formuluar shampon tonë më të shitur anti-zbokth, duke e përzier atë me pak ekstrakt të lëvores së thuprës, ekstrakt të lëvores së shelgut të bardhë dhe pak mjalt nga Etiopia.
Në fund të fundit? Flokët me pamje të shëndetshme fillojnë me një skalp të shëndetshëm. Dyfishoni xhenxhefilin me Balsamin tonë të përshtatshëm për Kujdesin e Skalpit me Xhenxhefil për të bërë paqe me lëkurën e thatë, që kruhet të kokës tuaj dhe për flokë vërtet të pastër.

  • Shampo kundër zbokthit
  • Për skalp të thatë dhe me zbokth
  • Ndihmon flokët tuaj të ndjehen të zhdërvjellët dhe me volum
  • Bërë me vaj esencial xhenxhefili nga Sri Lanka dhe mjaltë nga Etiopia
  • Dyfishojeni kujdesin me Balsamin tonë të përshtatshëm për Kujdesin e Skalpit me Xhenxhefil

Vaj Esencial Xhinxheri. Vaj Rrënje Zingiber Officinale për miqtë e tij, ai është i njohur për vetitë e tij purifikuese dhe aromën e freskët.

Ekstrakt Lëvoreje Thupre. Ky ekstrakt nxirret nga lëvoret e pemës së Thuprës.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni Shampon tonë Kundër Zbokthit me Xhenxhefil.
2. Masazhojeni në flokët tuaj derisa të shkumohen.
3. Shpëlajeni mirë dhe përsëriteni, nëse ju pëlqen.
4. Ndiqni shampon për skalpin e thatë me Balsamin tonë të përshtatshëm për Kujdesin e Skalpit me Xhenxhefil për një përfundim më të butë.

Si përdoret

1. Shtrydhni Shampon tonë Kundër Zbokthit me Xhenxhefil.
2. Masazhojeni në flokët tuaj derisa të shkumohen.
3. Shpëlajeni mirë dhe përsëriteni, nëse ju pëlqen.
4. Ndiqni shampon për skalpin e thatë me Balsamin tonë të përshtatshëm për Kujdesin e Skalpit me Xhenxhefil për një përfundim më të butë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Ginger Anti-dandruff Shampoo

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Pirokton Olaminë, Pantenol, Polisorbat 20, Benzoat Natriumi, Glikol Propilen, Klorid Natriumi, Dimethicone Propil PG-Betaine, Mjalt, PEG-120 Methyl Glukozë Dioleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Salicilat Natriumi, Ekstrakt i Lëvores Salix Alba, Parfum, Disodium EDTA, Linalool, Limonene, Ekstrakt i Lëvores Betula Alba, Acetat Natriumi, Vaj Rrënje Xhinxheri/ Zingiber Officinale, Citronellol, Citral, Acid Citrik, Alkool Isopropil, Hidroksid Natriumi, Alkooli Benzil, Eukaliptol.

My Review for Ginger Anti-dandruff Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.