The Body Shop Kosovo

Ginger Scalp Care Conditioner

PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA

VEGAN

Ginger Scalp Care Conditioner

PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA

VEGAN

0/5
0 Mendime

Thuaj ‘shihemi!’ skalpit të thatë dhe flokëve të dobët dhe ‘përshëndetje!’ fijeve që ndjehen seriozisht të lëmueshme me kondicionerin tonë më të fuqishëm se kurrë më parë për kujdesin e kokës me xhenxhefil.

Tani i certifikuar nga The Vegan Society dhe i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së shelgut të bardhë dhe aloe vera organike në Komunitet Fair Trade nga Meksika, kondicioneri ynë ndihmon në qetësimin e skalpit të thatë dhe i lë flokët e dobët të ndjehen më të fortë. , më e butë dhe më elastike.*

E bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni këtë material me aromë të këndshme xhenxhefili si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Xhenxhefil për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda dhe për të lënë lëkurën e kokës të thatë të ndjehet të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe serum. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Kondicioner për kujdesin e kokës
 • E përkryer për skalpin e thatë dhe flokë të dobët
 • Lëreni kokën e thatë të ndjehet qetësues*
 • Lërini flokët të ndjehen më të fortë, më të butë dhe më elastik*
 • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Vaji esencial i xhenxhefilit
Vaji i rrënjës Zingiber Officinale për miqtë e tij, ky material është i njohur për vetitë e tij pastruese dhe aromën e këndshme të zymtë.
Ekstrakt i lëvores së thuprës
Ju e merrni këtë ekstrakt nga lëvorja e pemëve të thuprës.

Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni një sasi balsam me madhësi arre në flokë të lagur dhe të pastruar.
 2. Punojeni nga rrënja tek maja, duke masazhuar lëkurën e kokës dhe flokët derisa të mbulohen plotësisht.
 3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
 4. Lëreni për një ose dy minuta.
 5. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni me serumin tonë për lëkurën e kokës me xhenxhefil.

Si përdoret

 1. Aplikoni një sasi balsam me madhësi arre në flokë të lagur dhe të pastruar.
 2. Punojeni nga rrënja tek maja, duke masazhuar lëkurën e kokës dhe flokët derisa të mbulohen plotësisht.
 3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
 4. Lëreni për një ose dy minuta.
 5. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni me serumin tonë për lëkurën e kokës me xhenxhefil.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Ginger Scalp Care Conditioner

Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Lecithin, Propylene Glycol, Salix Alba Bark Extract/Salix Alba (Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Betula Alba Bark Extract, Zingiber Officinale Root Oil/Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, sr-Spider Polypeptide-1, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

My Review for Ginger Scalp Care Conditioner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.