The Body Shop Kosovo

Ginger Anti-dandruff Conditioner

Ginger Anti-dandruff Conditioner

0/5
0 Mendime

Balsami ynë për Kujdesin e Skalpit me Xhinxher është miku juaj kur skalpi thahet dhe ka zbokth. Është e drejtë, po flasim për zbokthin. Formula e lehtë e balsamit tonë ndihmon butësisht për të qetësuar lëkurën e kokës dhe për të forcuar flokët tuaj, për të mos përmendur që I lë flokët tuaj të ndjehen jashtëzakonisht të butë.
Ju madje mund të thoni se Balsami ynë me Xhinxher është i mrekullueshëm, duke zbutur pa mundim rrugën e tij nëpër flokët tuaja. Nëse lëkura juaj e kokës është me zbokth, ose ndihet e thatë dhe kruhet, atëherë një balsam i thellë mund t’ju ndihmojë. Për fat të mirë, ky balsam pastrues është i përzier me vaj esencial xhinxheri nga Sri Lanka. Në fakt Balsami ynë me Xhinxher është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrore. Është i mbushur gjithashtu me lëvore thupre, ekstrakte të shelgut të bardhë dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë (AKA ekipi juaj i ëndrrave për luftën kundër zbokthit). Të gjithë këta përbërës argëtues punojnë së bashku për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës së kokës suaj.
Këshillë kryesore: duke masazhuar Balsamin tonë me Xhinxher në lëkurën tuaj të kokës mund të përmirësoni edhe qarkullimin e gjakut, i cili shkon dorë për dore me një skalp dhe flokë me pamje më të shëndetshme. Ne mendojmë se ky balsam për flokët e thatë është mjaft i veçantë dhe shpresojmë që edhe ju të mendoni kështu!

  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrore
  • Për flokë të ushqyer, ku mund të kalosh gishtat lirisht
  • Mban skalpin tuaj të çmuar të duket i shëndetshëm
  • Ndihmon për t’i bërë flokët të ndjehen më të fortë (përshëndetje Rapunzel)
Clear

Si përdoret

1. Nëse vërtet dëshironi t’i jepni skalpit pak kujdes serioz, filloni gjërat me Shampon tonë Kundër Zbokthit me Xhinxher. Dhe shpëlajeni.
2. Tani bëjini gjërat më emocionuese me një sasi të vogël të Balsamit tonë për Kujdesin e Skalpit me Xhinxher.
3. Masazhojeni në flokë të lagur dhe të pastër, duke mos lënë asnjë pjesë të skalpit tuaj të padashur.
4. Krihni flokët me Krehërin tonë Detangling.
5. Shpëlajini të gjitha. Lumturi e butë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Ginger Anti-dandruff Conditioner

Ujë, Alkool Cetearyl, Klorid Cetrimoniumi, Fenoksietanol, Hidroksietilcelulozë, Pantenol, Lecitinë, Propilen Glukol, Parfum/ Aromë, Ekstrakt Lëvoreje Shelgu/ Salix Alba Bark, Pluhur I Lëngut të Gjethes së Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Linalool, Limonene, Ekstrakt Shelgu/ Betula Alba, Vaj Rrënjësh Xhinxheri/ Zingiber Officinale, Citronellol, Citral

My Review for Ginger Anti-dandruff Conditioner

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.