The Body Shop Kosovo

Wild Argan Oil Nourishing Body Oil

Për lëkurë të thatë

Aromë druri

Wild Argan Oil Nourishing Body Oil

Për lëkurë të thatë

Aromë druri

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës pak shkëlqim me Vajin e Thatë Ushqyes të Trupit me Argan. Vendosni vajin tonë të thatë me aromë të ngrohtë dhe me arra për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të butë mëndafsh dhe të duket e hidratuar dhe e ushqyer intensivisht. Asnjë ndjesi yndyrosëse këtu, vetëm një shkëlqim me pamje të shëndetshme. Pasuruar me Vaj Argani nga Maroku dhe vaj ulliri të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Italia, vaji jonë I trupit do t’ju ndihmojë të ndiheni të butë dhe të keni erë të shkëlqyeshme gjatë gjithë ditës.

  • Vaj ushqyes për trupin
  • Jep një shkëlqim të lehtë
  • Jo i yndyrshëm dhe përthithet menjëherë
  • Erë krejtësisht arrore
  • Formulë Vegane e bërë me përbërës 98% me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

1. Spërkateni në lëkurën tuaj.
2. Masazhojeni – përthithet shpejt, prandaj nuk ka nevojë të prisni.

Si përdoret

1. Spërkateni në lëkurën tuaj.
2. Masazhojeni – përthithet shpejt, prandaj nuk ka nevojë të prisni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Argan Oil Nourishing Body Oil

Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Karbonat Dikaprilil, Vaj Argani/ Argania Spinosa, Parfum / Aromë, Tokoferol, Limonene, Acid Citrik.

My Review for Wild Argan Oil Nourishing Body Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.