The Body Shop Kosovo

Wild Argan Oil Soap

Për lëkurë të thatë

Oriental scent

Vegan

Wild Argan Oil Soap

Për lëkurë të thatë

Oriental scent

Vegan

0/5
0 Mendime

Arratisuni në një hamam ekzotik ndërsa mbështillni lëkurën tuaj me sapunin tonë me vaj argani. Përdorni këtë sapun që nuk than, çdo ditë për t’u shkumëzuar, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e pastruar dhe e butë.

  • Sapun
  • Nuk than
  • Pasuruar me vaj soje
  • Vaj palme i qëndrueshëm i çertifikuar
  • Vaj organik argani nga Maroku

Vaji i Sojës. Soja mund të mos jetë një përbërës magjepsës, por na dhuron në vaj të këndshëm esencial që ndihmon lëkurën të mbajë lagështirën brenda.

Vaj Argani. Është si ar i lëngshëm, i pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore të pasaturuara që janë shumë ushqyese për lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën me një dush të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve.
2. Shtrydhni kremin tonë të dushit me teksturë të pasur në pëllëmbën tuaj dhe shtypeni menjëherë.
3. Për të eksfoliuar butësisht lëkurën ndërsa pastroheni, përdorni rrjetën tonë ultra të hollë të dushit ose furçën e kaktusit për të ndihmuar në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës.
4. Shpëlajeni mirë që lëkura të ndihet e pastruar dhe më e butë.
Përdoreni çdo ditë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Argan Oil Soap

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Vaj Argani/ Argania Spinosa, Parfum, Triethanolamine, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Acid Etidronic, Tetrasodium EDTA, Kumarin, Acid Citric, CI 77491, CI 77491, CI 77492, 77499.

My Review for Wild Argan Oil Soap

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.