The Body Shop Kosovo

Wild Argan Oil Shower Gel

Aromë gourmand

Për lëkurë të thatë

Wild Argan Oil Shower Gel

Aromë gourmand

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Merrni xhelin tonë të dushit për të rifreskuar shqisat tuaja dhe për të ushqyer lëkurën. Me një aromë të ngrohtë, ekzotike, formula jonë me vaj argani që nuk than lëkurën, pastron dhe zbut në mënyrë luksoze lëkurën me çdo përdorim.

  • Xhel dushi
  • Pastrim pa sapun
  • Teksturë e lehtë e xhel vaj
  • Aromë delikate, e sofistikuar, ngrohëse
  • E lë lëkurën të ndjehet më e butë
  • Vaj organik argani nga Maroku

Vaj Argani. Është si ar i lëngshëm, i pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore të pasaturuara që janë shumë ushqyese për lëkurën.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën në një dush të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve.
2. Shtrydhni kremin tonë të dushit me teksturë të pasur në pëllëmbën tuaj dhe përhapeni menjëherë.
3. Për të eksfoliuar butësisht lëkurën ndërsa pastroheni, përdorni rrjetën tonë ultra të hollë të dushit ose furçën e kaktusit për të ndihmuar në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës.
4. Shpëlajeni mirë që lëkura të ndihet e pastruar dhe më e butë. Përdoreni çdo ditë.

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën në një dush të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve.
2. Shtrydhni kremin tonë të dushit me teksturë të pasur në pëllëmbën tuaj dhe përhapeni menjëherë.
3. Për të eksfoliuar butësisht lëkurën ndërsa pastroheni, përdorni rrjetën tonë ultra të hollë të dushit ose furçën e kaktusit për të ndihmuar në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës.
4. Shpëlajeni mirë që lëkura të ndihet e pastruar dhe më e butë. Përdoreni çdo ditë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Argan Oil Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Glicerinë, Parfum, Klorur Natriumi, Poligliceril-2 Kaprati, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Mjalt, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Vaj Argani/ Argania Spinosa,Alkool Benzil, Disodium EDTA, Kumarin, Polysorbate 20, Denatonium Benzoate, CI 14700, CI 15985, CI 42090.

My Review for Wild Argan Oil Shower Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.