The Body Shop Kosovo

Wild Argan Oil Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë orientale

Vegan

Wild Argan Oil Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë orientale

Vegan

0/5
0 Mendime

I përsosur për hidratim gjatë lëvizjes, mos dilni nga shtëpia pa kremin tonë të duarve, të kujdesit ekspert. I mbushur me aromën e vajit të ngrohtë, ekzotik të arganit, formula e lehtë, krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • Lë duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara
  • Formulë jo e yndyrshme
  • Përthithet në çast
  • Vaj organik argani nga Maroku

Vaj Argani. Është si ar i lëngshëm, i pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore të pasaturuara që janë shumë ushqyese për lëkurën.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Argan Oil Hand Cream

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum, Poliakrilate Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeritretili, Fenoksietanol, Kapril Glikol, Alkool Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Vaj Argani/ Argania Spinosa, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Kumarin, Acid Citrik, CI 15985, CI 19140, CI 14700.

My Review for Wild Argan Oil Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.