The Body Shop Kosovo

Argan Body Scrub

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

VEGAN

Argan Body Scrub

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Tani i bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale, eksfoliatori ynë i trupit të sheqerit, lergon me intensitet qelizat e vdekura të lëkurës për ta bërë lëkurën tuaj shumë të thatë që të ndihet më e butë dhe më e lëmuar.

Ky scrub delikate me arra tani vjen në paketim të riciklueshëm. Paktimi i tij është bërë gjithashtu me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar Community Fair Trade nga India. Kjo do të thotë se ju mund ta doni planetin tuaj, ndërsa ju e doni dhe trupin tuaj.

  • Eksfoliator intensiv i trupit me sheqer.
  • Perfekt për lëkurë shumë të thatë
  • Lëreni lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar
  • Erë delikate e arrës
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrore
  • Çertifikuar nga Shoqata Vegane

 

Vaj Argan

Kjo gjë është si ari i lëngshëm, i pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore polyunsaturated që janë super ushqyese për lëkurën

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Argan Body Scrub

Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Chloride, Sucrose, Silica, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Phenoxyethanol, Argania Spinosa Kernel Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopherol, Alumina, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 15850/Red 6.

My Review for Argan Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.