The Body Shop Kosovo

White Musk® L’eau Shower Gel

White Musk® L’eau Shower Gel

0/5
0 Mendime

Ky xhel dushi i freskët dhe frutor krijon një shkumë sensuale, të shkumëzuar. I mbushur me aromën tonë White Musk® L’Eau, është perfekt për ndërtimin e aromës kur shtresohet me eau de toilette. Nëse e pëlqeni ikonën tonë White Musk®, L’Eau është fiksimi juaj i ri.

  • Xhel dushi i freskët dhe frutor
  • Një tufë buqetë e freskët me lule të bardha, nota të freskëta të dardhës dhe myshkut pa mizori
  • Shkumë indulgjente, e butë
  • Aromë e disponueshme në: EDT 100ml / 60ml / 30ml, Xhel Dushi 250ml dhe Locion Trupi 250ml
Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni në dush ose në banjë.
2. Shpëlajeni mirë.

Si përdoret

1. Shkumojeni në dush ose në banjë.
2. Shpëlajeni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® L’eau Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Polisorbat 20, Klorur Natriumi, Polyglyceryl-2 Caprate, Trisodium Sulfosuccinate, Mjaltë, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Linalool, Citronellol, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Alkool Benzil, Ekstrakt Vaniljeje/ Vanilla Planifolia.

My Review for White Musk® L’eau Shower Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.