The Body Shop Kosovo

White Musk® Shower Gel

Aromë Ikonike

Të gjitha llojet e lekurës

Vegan

White Musk® Shower Gel

Aromë Ikonike

Të gjitha llojet e lekurës

Vegan

0/5
0 Mendime

Xheli ynë për dush White Musk® i jep trupit tuaj një pastrim sensual nga koka te këmbët, duke ju lënë të ndiheni të freskët dhe të fuqizuar për të shprehur veten.

I formuluar me myshkun tonë ikonik pa egërsi, ky bashkim lulesh pastron lëkurën tuaj me një aromë qiellore që fuqizon dhe ngre lart. Xheli i dushit White Musk® i The Body Shop është një përzierje e bukur e notave të aldehideve të pastra, jaseminit ngushëllues dhe myshkut tonë sensual dhe pa egërsi, në mënyrë që të mund të fshiheni në dush dhe të dilni me lëkurë të freskët me aroma. Pothuajse sikur të keni qenë duke u gëzuar në një fushë me lule. Dhe nëse vërtet dëshironi ta bëni këtë aromë sensuale aromën tuaj të veçantë, ndërtojeni atë me më shumë produkte nga linja jonë White Musk®.

 • Xhel dushi
 • Parfum i freskët, me lule dhe ikonë
 • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
 • Shishe e riciklueshme e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India
 • Vegane
 • 91% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

 • Hidheni në dush dhe shtrydhni një sasi të xhelit tonë të dushit White Musk®.
 • Filloni të punoni duke masazhuar lëkurën tuaj pasi funksionon në një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar lëkurën tuaj ndërsa shkon.
 • Shpërlajeni të gjitha dhe shijoni aromën e saj sensuale dhe të freskët me lule
 • Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.
 • Nuk jeni i sigurt se cila aromë është e përshtatshme për ju? Ne mund t’ju ndihmojmë të zbuloni misterin e hundës tuaj dhe të gjeni aromën tuaj të përsosur duke përdorur Udhëzuesin tonë të Parfumit.

A keni dëgjuar për shtresat e aromave? Tani mund ta personalizoni aromën tuaj që të përshtatet me çdo element tuajin. Mbushësit tanë të rinj të aromës – White Musk® Elements, janë bërë për t’u shtruar mbi aromën tonë origjinale White Musk®, në mënyrë që të luani me notat që ju pëlqejnë dhe t’i bëni ato më “ju”.

Si përdoret

 • Hidheni në dush dhe shtrydhni një sasi të xhelit tonë të dushit White Musk®.
 • Filloni të punoni duke masazhuar lëkurën tuaj pasi funksionon në një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar lëkurën tuaj ndërsa shkon.
 • Shpërlajeni të gjitha dhe shijoni aromën e saj sensuale dhe të freskët me lule
 • Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.
 • Nuk jeni i sigurt se cila aromë është e përshtatshme për ju? Ne mund t’ju ndihmojmë të zbuloni misterin e hundës tuaj dhe të gjeni aromën tuaj të përsosur duke përdorur Udhëzuesin tonë të Parfumit.

A keni dëgjuar për shtresat e aromave? Tani mund ta personalizoni aromën tuaj që të përshtatet me çdo element tuajin. Mbushësit tanë të rinj të aromës – White Musk® Elements, janë bërë për t’u shtruar mbi aromën tonë origjinale White Musk®, në mënyrë që të luani me notat që ju pëlqejnë dhe t’i bëni ato më “ju”.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Benzophenone-3, Linalool, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide.

My Review for White Musk® Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.