The Body Shop Kosovo

White Musk Flora Body Lotion

AROMË E LULEVE TË MUSKUT

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

White Musk Flora Body Lotion

AROMË E LULEVE TË MUSKUT

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

I lehtë dhe lehtësisht i absorbueshem, losioni ynë i trupit White Musk Flora Body Lotion  në lulëzim do t’ju lërë të ndjeheni të qetë, të aromatizuar dhe të fuqizuar. Kjo aromë moderne dhe me lule përmban një shpërthim aromatik. Një kthesë e freskët dhe e guximshme në musk tonë sensual, pa mizori që është 100% vegan.

  • Locioni i trupit i pasuruar me gjalpë shea Community Fair Trade nga Gana
  • Aromë lulesh të freskëta,
  • Shënime bergamot, muguet dhe musk pa mizori
  • Shishe e riciklueshme e bërë 100% me plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikën Community Fair Trade nga India
  • Vegan
  • 90% përbërës me origjinë natyrore

Gjalpi i sheas në tregtinë e drejtë të komunitetit
Gjalpi i sheas është ai më i pasuri, me gjalpë natyral që i ndihmon  lëkurën tuaj me dashuri dhe ushqim.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk Flora Body Lotion

Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Glycerin, Parfum/Fragrance, Steareth-2, Orbignya Oleifera Seed Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Benzyl Salicylate, Linalool, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Citric Acid.

My Review for White Musk Flora Body Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.