The Body Shop Kosovo

White Musk® Deodorant

AROMË E FRESKËT FLORALE

MYSHK CRUELTY-FREE

VEGAN

White Musk® Deodorant

AROMË E FRESKËT FLORALE

MYSHK CRUELTY-FREE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Deodoranti ynë White Musk® është aroma juaj e përditshme nën sqetulla për të ndihmuar në largimin e aromave dhe për t’ju lënë të ndiheni të pandalshëm. Ashtu si deodorantët tanë të tjerë, ai vjen në një formë shkop të përshtatshëm, madhësia ideale për t’u futur në çantën tuaj dhe për ta marrë me vete, në mënyrë që të ndiheni të sigurt gjatë gjithë ditës.

Myshku pa mizori përzihet me notat e notave të aldehideve të pastra dhe jaseminit ngushëllues. Përdorni atë pas dushit. Ndoshta keni nevojë për zgjuarsinë tuaj për të trajtuar diçka të ndërlikuar – pa dyshim që do të ndiheni më të fuqizuar, të ngritur, më të shkëlqyer nëse e dini se keni ndihmësin për të qëndruar të freskët, me erë të mirë. Ose thjesht mbajeni me vete për ato momente në tren, avion dhe në lëvizje kur keni nevojë për një ndihmë të vogël shtesë në atë departament.

Dhe nëse nuk e keni bërë ende, njihuni me linjën e The Body Shop White Musk® për të pasur aromë të freskët dhe florale dhe për të ndihmuar në mbajtjen e fortë të aromës së pastër dhe të myshkut.

  • Deodorant Roll-On me aloe vera Komuniteti Fair Trade nga Meksika
  • Aromë e freskët, florale dhe ikonike
  • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
  • Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Rrëshqitni nën krah – dhe ju jeni gati për të shkuar.
  2. Mos harroni, mos e aplikoni në lëkurë të çarë. Nëse shfaqet një skuqje ose acarim, ndaloni përdorimin. Mbajeni jashtë arritjes së fëmijëve.
  3. Pse të mos shtoni një spërkatje të White Musk® Fragrance Mist për të krijuar aromën ikonë.

Si përdoret

  1. Rrëshqitni nën krah – dhe ju jeni gati për të shkuar.
  2. Mos harroni, mos e aplikoni në lëkurë të çarë. Nëse shfaqet një skuqje ose acarim, ndaloni përdorimin. Mbajeni jashtë arritjes së fëmijëve.
  3. Pse të mos shtoni një spërkatje të White Musk® Fragrance Mist për të krijuar aromën ikonë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Deodorant

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Aluminum Chlorohydrate, Propylene Glycol, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Alpha-Isomethyl Ionone.

My Review for White Musk® Deodorant

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.