The Body Shop Kosovo

White Musk® Body Lotion Vegan

White Musk® Body Lotion Vegan

0/5
0 Mendime

Ne e dimë që ju pëlqen një spërkatje e mirë e aromës sonë ikonike White Musk®. Tani imagjinoni nëse do të mund të keni të njëjtën aromë sensuale në të gjithë trupin tuaj DHE ta lini atë që të lërë lëkurën tuaj të ndjehet si mëndafshi. Tingëllon si një ëndërr, apo jo? Përshëndetni Locionin tonë të Trupit White Musk®, shpëtimtarin tuaj të mëndafshtë.

I formuluar me myshkun tonë pa egërsi, ky hidratues i trupit josh hundën tuaj me një përzierje të freskët të aldehideve të pastra, jaseminit ngushëllues dhe myshkut tonë sensual dhe pa egërsi, dhe ju lë të ndiheni të fuqizuar, të ngritur, ndoshta edhe nostalgjik.

Këtu është një sekret: Locioni White Musk® i The Body Shop ndihet si lumturi sapo e lyeni në të gjitha gjymtyrët tuaja.

Ashtu si shumë nga locionet tona, ai përthithet lehtësisht dhe ndihet luksozisht i lehtë në lëkurë. Bashkojeni atë me më shumë produkte nga linja jonë White Musk® për një aromë edhe më të qëndrueshme.

 • Locion trupi i pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
 • E lë lëkurën të ndjehet e butë
 • Aromë e freskët, me lule dhe ikonike
 • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
 • Shishe e riciklueshme e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të nga India
 • Vegane
 • 91% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

 1. Shtrydhni një sasi të vogël të locionit tonë të trupit White Musk® në duart tuaja.
 2. Masazhojeni atë në lëkurën tuaj dhe lejoni që aroma e luleve të freskëta të mbushë ajrin.
 3. Lëreni të zhytet për disa minuta përpara se të visheni për ditën.
 4. Ndërtoni aromën magjepsëse me një spërkatje të mjegullës tonë të parfumit White Musk®.
 5. Nuk jeni i sigurt se cila aromë është e përshtatshme për ju? Ne mund t’ju ndihmojmë të gjeni aromën tuaj të përsosur duke përdorur Udhëzuesin tonë të Parfumit.

A keni dëgjuar për shtresat e aromave? Tani mund ta personalizoni aromën tuaj që të përshtatet me çdo element tuajin. Mbushësit tanë të rinj të aromës – White Musk® Elements, janë bërë për t’u shtruar mbi aromën tonë origjinale White Musk®, në mënyrë që të luani me notat që ju pëlqejnë dhe t’i bëni ato më “ju”.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Body Lotion Vegan

Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Glycerin, Steareth-2, Parfum/Fragrance, Orbignya Oleifera Seed Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citric Acid.

My Review for White Musk® Body Lotion Vegan

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.