The Body Shop Kosovo

White Musk® L’eau Body Lotion

White Musk® L’eau Body Lotion

0/5
0 Mendime

I lehtë dhe lehtësisht I përthithshëm, ky locion trupor 100% vegjetarian me aromë të bukur është i mbushur me aromën tonë të freskët dhe frutore White Musk® L’Eau – perfekt për ndërtimin e aromës kur shtresohet me eau de toilette. Nëse e doni ikonën tonë White Musk®, L’Eau është produkti nga i cili do të krijoni varësi.

  • Locion trupi i freskët dhe frutor
  • Një tufë lulesh e freskët me lule të bardha, nota të freskëta të dardhës dhe myshkut pa mizori
  • Teksturë e mëndafshtë dhe sensuale
  • Aroma e disponueshme në: EDT 100ml / 60ml / 30ml, Xhel Dushi 250ml dhe Locion Trupi 250ml
Clear

Si përdoret

Të dashuruar me aromën tonë White Musk® L’Eau?
Përdoreni eau de toilette-n tone së bashku me këtë locion të lehtë trupi për më shumë aromë.
1. Masazhojeni në lëkurë pas banjës ose dushit.
2. Prisni të thahet para se të visheni.

Si përdoret

Të dashuruar me aromën tonë White Musk® L’Eau?
Përdoreni eau de toilette-n tone së bashku me këtë locion të lehtë trupi për më shumë aromë.
1. Masazhojeni në lëkurë pas banjës ose dushit.
2. Prisni të thahet para se të visheni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® L’eau Body Lotion

Ujë, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Glicerinë, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Parfum / Aromë, Steareth-2, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Fenoksietanol, Alkool Cetearyl Dimethicone, Benzoat Natriumi, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Maltodekstrin, Linalool, Disodium EDTA, Hidroksid Natriumi, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Ekstrakt Fare Hibiscus Abelmoschus, Alkool Benzil , Acid Citrik.

My Review for White Musk® L’eau Body Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.