The Body Shop Kosovo

White Musk® Flora Shower Gel

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

AROMË LULESH

White Musk® Flora Shower Gel

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

AROMË LULESH

0/5
0 Mendime

Pastrohuni me gelin tonë për dush White Musk® Flora dhe ndjehuni e fuqishme që çasti që dalin nga dushiu. Një parfum modern dhe lulëzues, gelin tonë për dush White Musk Flora energjizon me një shpërthim aromash të ndjeshme të bergamotit të ndritshëm, muguetit elegante dhe muskut të kënaqshëm për një prekje të freskët, inkurajuese dhe sfiduese të muskut tonë të ndjeshëm dhe të lirë nga keqtrajtimi, i cili është 100% vegjetarian.

  • Gel për dush
  • Aromë e freskët, pluhuruese, lule
  • Të vërejtur të bergamotit, muguetit dhe muskut të lirë nga keqtrajtimi
  • Shishe ricikluese e bërë me plastik të ricikluar 100%, duke përfshirë plastikun e Tregtisë së Drejtë Ndërkombëtare nga India
  • Vegane
  • 86% nga përbërësit e natyrshëm.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Flora Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Glycerin, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, PEG- 120 Methyl Glucose Dioleate, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Benzophenone- 3, Citronellol, Sodium Hydroxide.

My Review for White Musk® Flora Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.