The Body Shop Kosovo

White Musk® Flora Body Lotion

White Musk® Flora Body Lotion

0/5
0 Mendime

I lehtë dhe lehtësisht i përthithshëm, ky locion trupi me aromë delikate është i mbushur me fragrancën tonë White Musk® Flora. Aroma e luleve moderne, femërore, përmban një buqetë me bozhure dhe zambakë lugine me nota të sofistikuara myshku. Një version femëror i ikonës tonë White Musk® për të ndihmuar lëkurën tuaj të ndihet më e butë dhe aromatizuar në mënyrë delikate.

  • Locion trupi i mbushur me aromën tonë White Musk® Flora
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
  • Bërë me myshkun tone ikonik, pa mizori ndaj kafshëve

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në lëkurë.
2. Lëreni të përthithet përpara se të visheni.
Përdoreni me Xhelin e Dushit White Musk® Flora dhe Eau de Toilette të së njëjtës linjë për të ndërtuar aromën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Flora Body Lotion

Ujë, Ethylhexyl Palmitate, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Ceteareth-20, Glicerinë, Parfum / Aromë, Steareth-2, Alkool Cetearyl, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Karbomer, , Maltodekstrinë, Salicilat BenzilN, Linalool, Hidroksid natriumi, Alkool Benzil, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Kumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Ekstrakt I Farës Hibiscus Abelmoschus, Benzoat Benzil, Citral, Acid Citrik.

My Review for White Musk® Flora Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.