The Body Shop Kosovo

Sleep Bedtime Balm

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

Sleep Bedtime Balm

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Dhuroni pak dashuri pjesëve të thata përpara se të futeni në PJ-të tuaja dhe midis çarçafëve me balsamin tonë hidratues shumë-përdorimësh para gjumit.

Masazhoni balsamin tonë aromatik, me aromë florale në lëkurën tuaj. Ju ndihmon të merrni kohë për t’u qetësuar para gjumit dhe ndihmon për ta bërë rutinën tuaj para gjumit më relaksuese. Ai gjithashtu e lë trupin tuaj të ndjehet i butë dhe ndihmon në zbutjen e lëkurës së thatë me hidratim.

Balsami ynë vegan është bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj esencial vetiver 100% natyral dhe biodegradues* nga Madagaskari, vaj ulliri organik i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia dhe Tregtia e Drejtë e Komunitetit gjalpë shea nga Ghana.

Ai vjen gjithashtu në një kallaj alumini të riciklueshëm**, në mënyrë që të mund të doni gjumin tuaj dhe planetin tuaj të bukur

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin.

  • Balsam hidratues me shumë qëllime
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ndihmoni që koha e gjumit të jetë më relaksuese
  • Ndihmoni në zbutjen e lëkurës së thatë me hidratim
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Masazhojeni lëkurën e thatë para gjumit. Mbani mend – pak nevojitet për të pasur efekt.
  2. Për ta bërë rutinën tuaj të gjumit edhe më relaksuese, lyeni përzierjen tonë të vajit esencial të gjumit edhe në pikat e pulsit.

Si përdoret

  1. Masazhojeni lëkurën e thatë para gjumit. Mbani mend – pak nevojitet për të pasur efekt.
  2. Për ta bërë rutinën tuaj të gjumit edhe më relaksuese, lyeni përzierjen tonë të vajit esencial të gjumit edhe në pikat e pulsit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sleep Bedtime Balm

Triticum Vulgare Germ Oil/Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Tribehenin, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Silica, Parfum/Fragrance, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Linalool, Coumarin, Limonene, Geraniol, Citric Acid.

My Review for Sleep Bedtime Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.