The Body Shop Kosovo

Breathe Massage Melt

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

Breathe Massage Melt

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ndihmoni në ushqyerjen dhe relaksimin e trupit dhe mendjes së mbingarkuar me masazhin tonë “Breathe Massage Melt”.

Aplikoni xhelin-pomadë me aromë gjallëruese mbi muskuj për t’i dhënë lëkurës ndjenjën e ushqyerjes dhe për t’i dhënë vetes një moment për t’u çlodhur pas një dite të ngarkuar. Këshilla kryesore: ky shpëtimtar i vogël është i përsosur pas një stërvitje ose një dite të gjatë duke punuar në laptop.

Shkrirja jonë vegane është bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga provinca Yunnan e Kinës, vaj esencial rozmarine 100% natyral dhe i biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik i Komunitetit tTregtisë së Drejtë nga Italia.

Ai vjen gjithashtu në një kavanoz** të riciklueshëm që përmban xham të ricikluar dhe një kapak alumini, në mënyrë që ju dhe planeti juaj të merrni frymë.

Masazhojeni sa herë që keni nevojë të shkriheni atë ditë të gjatë. Dhe nëse mund të bëni dikë tjetër që ta bëjë atë për ju, edhe më mirë!

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

 • Xhel-krem hidratues për masazh
 • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
 • Lëreni lëkurën të ndjehet e ushqyer
 • Ndihmoni t’i jepni vetes një moment për t’u çlodhur
 • 98% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni në lëkurë të pastër.
 2. Masazhoni ato pjesë të trupit që kanë më shumë nevojë për të me lëvizje të buta rrethore.
 3. Lëreni të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.

Si përdoret

 1. Aplikoni në lëkurë të pastër.
 2. Masazhoni ato pjesë të trupit që kanë më shumë nevojë për të me lëvizje të buta rrethore.
 3. Lëreni të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Breathe Massage Melt

Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Trihydroxystearin, Parfum/Fragrance, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Phenoxyethanol, Limonene, Geraniol, Arnica Montana Flower Extract, Tocopherol, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Citral, Citric Acid.

My Review for Breathe Massage Melt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.