The Body Shop Kosovo

Breathe Calm Balm

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

Breathe Calm Balm

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime
Jepini vetes një moment qetësie shumë të nevojshme me balsamin tonë në lëvizje Breathe Calm.
Thjesht aplikojeni në pikat e pulsit (ose kudo që ju nevojitet). Tani merrni frymë thellë. Balsami ynë ka një aromë freskuese dhe gjallëruese. Dhe ju ndihmon të gjeni kohë për t’u rilidhur me veten dhe për të gjetur një moment të ndërgjegjshëm.
Balsami ynë vegan është bërë me 99% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga provinca Yunnan e Kinës, vaj esencial rozmarine 100% natyral dhe i biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia.
Ai vjen gjithashtu në një kallaj alumini të riciklueshëm**, në mënyrë që ju dhe planeti juaj të merrni frymë.
Mbajeni në dorë këtë ruajtës të atmosferës me madhësi xhepi sa herë që keni nevojë për një moment qetësie.
*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin.
  • Balsam për pikat pulsi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ndihmoni të gjeni kohë për t’u rilidhur me veten
  • 99% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Masazhoni një sasi të vogël të balsamit tonë në pikat e pulsit (ose kudo që trupi juaj ka nevojë).
  2. Merrni frymë thellë dhe rilidhuni me veten.
  3. Për të krijuar edhe më shumë paqe dhe qetësi, lyejeni përzierjen tonë të vajit esencial Breathe në pikat e pulsit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Breathe Calm Balm

My Review for Breathe Calm Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.