The Body Shop Kosovo

Boost Whipped Body Cream

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Boost Whipped Body Cream

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Zgjoni lëkurën dhe shqisat tuaja me kremin e trupit Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Kremi nuk është i yndyrshëm apo ngjitës, struktura e tij është jashtëzakonisht e lehtë, dhe aroma e agrumeve – freskuese dhe energjike. Përthithet shpejt dhe e bën lëkurën më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer.

Kremi i trupit është vegan dhe është krijuar me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% vajra esencialë * natyralë dhe biodegradues * të mandarinës dhe bergamotit dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Kutia është e riciklueshme, përmban xham të ricikluar dhe kapaku është prej alumini.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Locion trupi
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Ushqen dhe hidraton lëkurën
  • Aromë energjike agrume
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Boost Whipped Body Cream

Aqua / Water / Eau, Shorea Stenoptera Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil / Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Canola Oil / Huile de colza, Sodium Polyacrylate, Parfum / Fragrance, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter (Butyrosperm) Butter, Limonene, Phenoxyethanol, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Caprylyl Glycol, Mangifera Indica Seed Oil / Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Olea Europaea Fruit Oil / Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, p-Anisic A , Candelilla Cera / Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax / Cire de candelilla, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Citral, Geraniol, Citronellol.

My Review for Boost Whipped Body Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.