The Body Shop Kosovo

Boost Uplifting Hair & Body Wash

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Boost Uplifting Hair & Body Wash

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Filloni ditën tuaj me më shumë energji me xhel dushi për flokët dhe trupin Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Ky xhel pastrues për flokët dhe trupin ka një aromë të freskët, pastron nga koka te këmbët dhe ju jep energji.

Është krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% vajra esencialë * natyralë dhe të biodegradueshëm * të bergamotit dhe mandarinës dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Ambalazhi është prej alumini dhe është tërësisht i riciklueshëm.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

 • Xhel dushi për flokë dhe trup
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • Pastron dhe freskon lekuren
 • 95% përbërës me origjinë natyrale
 • Një aromë që ju ngarkon me energji
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup dhe flokë ndërsa jeni në dush.
 2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
 3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup dhe flokë ndërsa jeni në dush.
 2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
 3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Boost Uplifting Hair & Body Wash

Aqua / Water / Eau, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Propanediol, Perfume / Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Limonene, Hydroxypropyl Olea Finalool Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Chloride.

My Review for Boost Uplifting Hair & Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.