The Body Shop Kosovo

Vitamin E Sink In Moisture Sleeping Mask

PËR LËKURËN E THATË

MASKË PËR FYTYRË

Vitamin E Sink In Moisture Sleeping Mask

PËR LËKURËN E THATË

MASKË PËR FYTYRË

0/5
0 Mendime

Maska jonë e lehtë, me teksturë krem-gelit ndihmon lëkurën me hidratimin e thellë. Është formuluar me vitaminë E mbrojtëse dhe vaj gruri hidratues. Përdoret si pjesë e programit të personalizuar të kujdesit për lëkurën tuaj.

 • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
 • Me vitaminë E
 • Me vaj gruri të Tregut të Drejtë Shoqëror nga Brazili
 • Maskë për fytyrën
 • Nxitje intensive e hidratimit
 • Ikoni, produkti më i shitur i kujdesit për lëkurën tonë
Clear

Si përdoret

 1. Vendosni një shtresë të hollë mbi lëkurën e tharë dhe të pastër me gishtërinjtë tuaj.
 2. Lërini për 10 minuta.
 3. Pastaj largoni tepricën me pambukë të thatë ose të lagur me ujë. Përdorni dy herë në javë ose kurdoherë që të doni një dozë të hidratimit. Këshilla nga TBS: Për një trajtim më të intensiv të hidratimit, lëreni maskën gjatë natës.

Si përdoret

 1. Vendosni një shtresë të hollë mbi lëkurën e tharë dhe të pastër me gishtërinjtë tuaj.
 2. Lërini për 10 minuta.
 3. Pastaj largoni tepricën me pambukë të thatë ose të lagur me ujë. Përdorni dy herë në javë ose kurdoherë që të doni një dozë të hidratimit. Këshilla nga TBS: Për një trajtim më të intensiv të hidratimit, lëreni maskën gjatë natës.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Sink In Moisture Sleeping Mask

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Oryza Sativa Bran Oil/Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Gossypium Herbaceum Seed Oil/Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil/Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Diglycerin, Methyl Gluceth-20, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Lecithin, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Disodium EDTA, Methylparaben, Hydroxycitronellal, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Geraniol, Linalool, Propylparaben, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, CI 14700/Red 4.

My Review for Vitamin E Sink In Moisture Sleeping Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.