The Body Shop Kosovo

Vitamin E Moisture Sleeping Mask

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGAN

Vitamin E Moisture Sleeping Mask

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Maske është e pasuruar me 97% përbërës natyralë, duke përfshirë Vitaminën E, një përbërës shumë i ushqyeshëm që lëkura e do. Por, kjo maskë nuk bën vetëm kujdes për lëkurën tuaj. Ajo përmban vaj ulliri të arrave boronicë, i njohur si burim i Vitaminës E, të cilin ne e prodhojmë duke përdorur arra boronicë të lënë nga industria e verës, duke zvogëluar sasinë e mbeturinave.

Kjo maskë ushqyese e gjumit tani vjen në paketim të riciklueshëm.

  •  Hidraton lëkurën intensivisht
  • Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e thatë
  • Pasuruar me Vitaminën E dhe vaj ulliri të arrave boronicë
  • Pasuruar me 97% përbërës natyralë
  • Vegane
  • Testuar dermatologjikisht
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Moisture Sleeping Mask

My Review for Vitamin E Moisture Sleeping Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.