The Body Shop Kosovo

Vitamin E Skin Cooling Gel Mist

Për lëkurë të thatë

Vitamin E Skin Cooling Gel Mist

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Hidratohuni kur jeni në lëvizje me Mistin tonë Xhel Ftohës për Lëkurën me Vitaminë E, super të lehtë. Është perfekte për të gjitha llojet e lëkurës. Ndihet I ftohtë dhe freskues. Dhe hidraton dhe mbron lëkurën tuaj me hidratim 48 orë. Përdoreni si krem hidratues ose spërkateni në mëngjes, ose sa herë që keni nevojë për një dozë të shpejtë hidratimi.

  • Mist fytyre
  • Hidratim 48 orë për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëkura ndihet e ftohtë dhe e freskuar
  • Teksturë super e lehtë, xhel në mist
  • Jo i yndyrshëm dhe përthithet shpejtë
  • Bërë me ekstrakt mjedre
  • Testuar dermatologjikisht

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaj Farash Mjedre. Farat e shtypura të mjedrave prodhojnë një vaj natyralisht zbutës për lëkurën që ne e përdorim në produktet tona për ta bërë lëkurën tuaj më të lëmuar.

Clear

Si përdoret

1. Spërkateni në mënyrë të barabartë në fytyrë nga një distancë me sy dhe gojë të mbyllur.
2. Butësisht fërkojeni në lëkurë.
3. Fshini mistin e tepërt larg syve dhe gojës.
4. Ndjeni psherëtimën e menjëhershme – hahhhâ⠙.
5. Spërkateni sa herë që keni nevojë për një dozë të shpejtë të hidratimit super të lehtë.
6. Përdorni me gamën tonë të plotë të kujdesit për lëkurën me Vitaminë E për nivele serioze të hidratimit ditor.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Skin Cooling Gel Mist

Ujë, Propanediol, Butilen Glikol, Glicerinë, Xylitylglukoside, Polysorbate 20, Anhidroksilitol, Fenoksietanol, Ksilitol, Klorfenezinë, Laktat Kalciumi, Gellan Gum, Glukozë, Parfum / Aromë, Lëng Mjedre/Juus Rubus, Acetat Tokoferil, Trisodium Etilenediamine Disucinate, Benzil Benzoate, Alkool Benzil, Geraniol, Linalool, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Limonene, Sorbat Kaliumi, Hidroksicitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone.

My Review for Vitamin E Skin Cooling Gel Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.