The Body Shop Kosovo

Vitamin E Lip Care SPF15

Mbrojtje ndaj Diellit

Vitamin E Lip Care SPF15

Mbrojtje ndaj Diellit

0/5
0 Mendime

Balsami ynë i buzëve me vitaminë E hidraton dhe mbron zonën delikate të buzëve nga kushtet e vështira të motit që shkaktojnë buzë të thata dhe të çara. Formuluar me vajrat e vitaminës E, kokosit dhe ullirit. Përdoreni si pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Me SPF 15
  • Me vitaminë E
  • Me vaj kokosi nga Samoa dhe vaj ulliri nga Italia sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
  • Balsam buzësh

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

Rrotulloni tubin dhe aplikojeni direkt në buzë. Vendosni sa dhe sa herë nevojitet. Këshillë nga TBS: Aplikojeni poshtë buzëkuqëve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Lip Care SPF15

PËRBËRËSIT AKTIVË: Oktisalat (5,0% w / w), Octocrylene (3,0% w / w), Avobenzone (2,0% w / w). PËRBËRËSIT JOAKTIVË: Vaji i Farave të Recinit/ Ricinus Communis, Vaji i Ullirit/ Olea Europaea, Dylli i Bletës, Vaji i Kokosit i Hidrogjenizuar, Dylli i Euphorbia Cerifera (Candelilla), C12-15 Alkil Benzoat, Triglicer Capricil / Capric, Aceterumet Tocopherylumet ) Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Ekstrakt Fruti Vaniljeje/ Vanilla Planifolia, Ekstrakt Luleje Calendula Officinalis, Ekstrakt Echinacea Purpurea, Vaj Tocopheroli, Vaj Glicine Soje.

My Review for Vitamin E Lip Care SPF15

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.