The Body Shop Kosovo

Vitamin E Overnight Serum-In-Oil

PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS

Vitamin E Overnight Serum-In-Oil

PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS

0/5
0 Mendime

Serum? Vaj për fytyrën? Quajeni të dyja. Ky përforcues gjithçkabërës do të ndihmojë në ushqyerjen, qetësimin dhe rimbushjen e lëkurës tuaj ndërsa flini.
Serumi ynë i natës me Vitaminë E është një mega hidratues. Ka të gjithë efektivitetin dhe fuqinë e një serumi të kombinuar me ndjesinë hidratuese të një vaji fytyre. Është dyshja dinamike që ju ndihmojë të arrini një lëkurë me shkëlqim, me pamje të shëndetshme. Duke fjetur, ju do të shijoni gjumin më të ëmbël duke ditur se do të zgjoheni me një lëkurë me pamje të ndritshme, falë këtij serumi me vitaminë E dhe fuqisë së tij 24-orëshe të hidratimit. Është një vaj i lehtë, jo i yndyrshëm me vitaminë E për fytyrën tuaj dhe thithet menjëherë në mënyrë që koka juaj të godasë jastëkun më shpejt – perfekt nëse e doni ndjenjën e lëkurës së rimbushur por e doni edhe më shumë gjumin tuaj të bukurisë (hej, edhe ne).
Enshtë pasuruar me shumë gjëra të mira si vitamina E për lëkurën, vajin e farës së susamit nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë nga Nikaragua dhe vaji i grurit.
Vazhdoni, dashurohuni me serumin tonë të Natës Ushqyes me Vitaminë E dhe të gjitha përfitimet e tij të mrekullueshme. Ne premtojmë se do t’ju falë shumë dashuri.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Pasuruar me vitaminë E dhe vaj të farës së susamit të Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë
  • Qetëson lëkurën brenda natës
  • 24 orë rritje hidratimi
  • Jo i yndyrshëm, thithet shpejt, ultra i lehtë
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Overnight Serum-In-Oil

Triglicerid Caprylic / Capric, Dicaprylyl Carbonate, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Vaj Farash Simmondsia Chinensis, Vaj Farash Sclerocarya Birrea, Vaj Soje/ Glycine Soja, Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol, Tokoferol, Benzil Salicilat, Eugenol, Citral, Alkool Anisil, Acid Citrik.

My Review for Vitamin E Overnight Serum-In-Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.