The Body Shop Kosovo

Vitamin E Sink-in Moisture Mask

Për lëkurë të dehidratuar

Vitamin E Sink-in Moisture Mask

Për lëkurë të dehidratuar

0/5
0 Mendime

Maska jonë e lehtë, me teksturë krem në xhel ndihmon në injektimin e niveleve optimale të lagështisë në lëkurë duke ofruar hidratim intensiv. Formuluar me vitaminë E që mbron lëkurën dhe vaj hidratues gruri. Përdoreni si pjesë të regjimit tuaj të personalizuar të kujdesit të lëkurës.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Me vitaminë E
  • Pasuruar me vaj soje
  • Maskë fytyre
  • Formula që nuk kërkon shplarje
  • Nxitje intensive e hidratimit
  • Ikonik, produkti më i shitur i kujdesit të lëkurës

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaji i Sojës. Soja mund të mos jetë një përbërës magjepsës, por na dhuron në vaj të këndshëm esencial që ndihmon lëkurën të mbajë lagështirën brenda.

Clear

Si përdoret

Vendosni një shtresë të hollë mbi lëkurë të thatë dhe të pastër me majat e gishtave.
Lëreni për 10 minuta.
Më pas fshijeni tepricën me një tampon pambuku të thatë ose të lagur. Përdoreni dy herë në javë, ose sa herë që dëshironi një injektim intensiv hidratimi.
Provojeni së bashku me pjesën tjetër të Linjës Vitamin E Skincare .
Këshillë: Për një trajtim më intensiv hidratimi, mbajeni maskën gjatë gjithë natës.

Si përdoret

Vendosni një shtresë të hollë mbi lëkurë të thatë dhe të pastër me majat e gishtave.
Lëreni për 10 minuta.
Më pas fshijeni tepricën me një tampon pambuku të thatë ose të lagur. Përdoreni dy herë në javë, ose sa herë që dëshironi një injektim intensiv hidratimi.
Provojeni së bashku me pjesën tjetër të Linjës Vitamin E Skincare .
Këshillë: Për një trajtim më intensiv hidratimi, mbajeni maskën gjatë gjithë natës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Sink-in Moisture Mask

Ujë, Glicerinë, Ciklohekzasiloksan, Propilen Glikol, Vaj Orizi/ Oryza Sativa, Vaj i farës Gossypium Herbaceum (Pambuk), Vaj Gruri (Triticum Vulgare), Vaj Glycine Soja (Sojë), Diglicerinë, Metil Gluket-20, Fenoksietanol, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilit Crosspolimer, Pantenol, Tokoferil Acetat, Benzyl Alkool, Lecitinë, Hidroksid Natriumi, Parfum/Fragrancë, Benzyl Benzoate, Disodium EDTA, Methylparaben, Hydroxycitronellal, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Geraniol, Linalool, Propilparaben, Citronellol, Alkool Cinnamyl, Jonon Alfa-Isomethyl, Acid Citrik, CI 14700 / Red 4.

My Review for Vitamin E Sink-in Moisture Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.