The Body Shop Kosovo

Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30

Mbrojtje ndaj Diellit

Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30

Mbrojtje ndaj Diellit

0/5
0 Mendime

Një formulë e lehtë, qumështore për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën tuaj nga dëmtimi UVA dhe UVB.

  • Kyç lagështinë për 48 orë hidratim, duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e lëmuar
  • Karakteristikat antioksiduese mbrojnë nga radikalet e lira
  • Përforcuar me Acid Hialuronik të Biofermentuar

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1.Vendosni një sasi sa një bizele në majë të gishtave dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë me lëvizje për lart pas serumit tuaj. Aplikohet më mirë si pjesë e regjimit tuaj të mëngjesit dhe / ose para se të ekspozoheni në diell.

Si përdoret

1.Vendosni një sasi sa një bizele në majë të gishtave dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë me lëvizje për lart pas serumit tuaj. Aplikohet më mirë si pjesë e regjimit tuaj të mëngjesit dhe / ose para se të ekspozoheni në diell.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30

Ujë, Glicerinë, Homosalate, Oktokrilinë, Etilheksil Salicilat, Butil Metoksidibenzoilmetan, Butilen Glukol, Dimethicone, Etilheksil Metoksikinnamat, Cetearil Alkool, Glicerinë Stearat, Silikat Magnezi, Polymethylsilsesquioxane, Coco-Caprylate/Caprate, Fenoksietanol, Polysorbat 60, Caprylyl Glycol, Acetat Tocopheril, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Polysilicone-11, Parfum, Xanthan Gum, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Sodium Hyaluronate, Benzil Benzoat, Sorbat Kaliumi, Disodium EDTA, Hidroksicitronellal Limonene, Geraniol, Linalool, Hidroksid Natriumi, Citronellol, Alkool Cinnamyl, Decil Glukozid, Alpha-Isomethyl Jonon, BHT, Heksilen Glikol, Isoeugenol.

My Review for Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.