The Body Shop Kosovo

Letra të Lagura Delikate për Fytyrën me Vitaminë E

Letra të Lagura Delikate për Fytyrën me Vitaminë E

0/5
0 Mendime

Këto letra të lagura për pastrimin e fytyrës shumë-funksionale heqin makeup-in, tonifikojnë dhe hidratojnë lëkurën në një hap. Formuluar me vitaminë E që mbron lëkurën dhe vaj gruri hidratues. Përdorini si pjesë të regjimit tuaj të personalizuar të kujdesit të lëkurës.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Me vitaminë E
  • Me vaj ulliri nga Italia i certifikuar nga CFT (Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë)
  • Letra të lagura për pastrimin e fytyrës
  • 25 peceta
  • Të buta me lëkurën
  • Të gjitha në një; Pastrim, tonifikim dhe hidratim
  • Ideale për udhëtime
Clear

Si përdoret

1. Merrni një letër të lagur nga paketimi dhe pastroni butësisht fytyrën, sytë (e mbyllur) dhe qafën.
2. Rimbyllni paketimin menjëherë pas përdorimit.
Këshillë: Përdorini si një shoqërues për kujdesin e lëkurës në udhëtime, në festival dhe fundjava. Mund tu besoni letrave tona të lagura rutinën tuaj.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Letra të Lagura Delikate për Fytyrën me Vitaminë E

Ujë, Cetearyl Isononanoate, Glicerinë, Ceteareth-20, Fenoksietanol, Cetearyl Alkool, Tokoferil Acetat, Sorbitan Laurate, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Vaj Ulliri/Olea Europaea, Vaj Gruri/Triticum Vulgare Germ, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Parfum, Acid Citrik , Ceteareth-12, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Acid Benzoik, Polyglyceryl-4 Laurate, Benzyl Benzoate, Dilauryl Citrate, Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol.

My Review for Letra të Lagura Delikate për Fytyrën me Vitaminë E

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.