The Body Shop Kosovo

Vitamin E Moisture Cream

Për lëkurë të dehidratuar

48 orë hidratim

Vegan

Vitamin E Moisture Cream

Për lëkurë të dehidratuar

48 orë hidratim

Vegan

0/5
0 Mendime

Pyetje e mirë. Pyetje e rëndësishme. Kjo formulë e lehtë, e palodhur është partneri më i mirë I hidratimit për lëkurën e thatë.
Përshëndetni Kremin tonë Intensiv Hidratues me Vitaminë E. E mbushur me një kombinim të zgjuar të vitaminës E dhe vajit të farës së mjedrës, kjo legjendë e butë ndihmon në sigurimin e deri në 72 orë hidratim freskues.
Me strukturën e tij të lehtë, që përthithet shpejt, Kremi ynë Hidratues me Vitaminë E butësisht futet në lëkurë dhe kyç hidratimin. Ka një arsye që është një nga më të preferuarit në raftet e banjës – është hidratuesi i përditshëm i fytyrës që ofron në të vërtetë me shumë përfitime të vitaminës E për lëkurën.
Hidratuesi ynë me Vitaminë E punon ditë për ditë për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës tuaj nga agresorët e mjedisit. Është hidratues ushqyes dhe i formuluar posaçërisht për lëkurë të thatë në shumë të thatë. Përziejeni pak vitaminë E për fytyrën dhe lëkurën së bashku me një spërkatje të vajit të ullirit të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë dhe pak gjalp shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe i keni dhënë vetes një makineri të pastër, të fuqishme, hidratuese.
Përdoreni ditën dhe natën ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak përkujdesje
72 orë hidratim i ëmbël dhe I butë
E pasur dhe jo i yndyrshëm
Testuar dermatologjikisht

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaj Farash Mjedre. Farat e shtypura të mjedrave prodhojnë një vaj natyralisht zbutës për lëkurën që ne e përdorim në produktet tona për ta bërë lëkurën tuaj më të lëmuar.

Clear

Si përdoret

1.Nxirrni një sasi të vogël në majë të gishtave tuaj.
2. Masazhojeni butësisht kremin hidratues në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore (mos harroni qafën dhe shmangni buzët dhe sytë!) Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.
3. Për rezultate edhe më të mira, kombinojeni atë me gamën tonë të plotë të kujdesit për lëkurën me Vitaminë E. Ne ju kemi mbuluar me një pastrues, toner, serum- në vaj nate dhe krem për sytë me Vitaminë E.

Si përdoret

1.Nxirrni një sasi të vogël në majë të gishtave tuaj.
2. Masazhojeni butësisht kremin hidratues në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore (mos harroni qafën dhe shmangni buzët dhe sytë!) Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.
3. Për rezultate edhe më të mira, kombinojeni atë me gamën tonë të plotë të kujdesit për lëkurën me Vitaminë E. Ne ju kemi mbuluar me një pastrues, toner, serum- në vaj nate dhe krem për sytë me Vitaminë E.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Moisture Cream

Ujë, Dimethicone, Glicerinë, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Butylene Glycol, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Alkool Cetyl, Vaj farash Vitis vinifera, Poliakrilat Natriumi, Ciklopentasiloksan, PFenoksietanol, Krospolimer Dimethicone, Tokoferol, Pantenol , Polisilikon-11, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum, Xanthan Gum, Metilparaben, Benzil Benzoat, Propilen Glikol, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Ethylparaben, Geraniol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Linalool, Alkool Benzil, Disodium EDTA, Butilparaben, Hydroxycitronellal, Hidroksid Natriumi, Propylparaben, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alkool, Acid Citrik.

My Review for Vitamin E Moisture Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.