The Body Shop Kosovo

Vitamin E Body Butter

Vitamin E Body Butter

0/5
0 Mendime

Përgjigje e shkurtër: ju bën të ndiheni mirë. Përgjigje e gjatë: i jep lëkurës suaj një përqafim ushqyes hidratimi, duke e bërë atë të duket dhe të ndjehet e shëndetshme. Për shkak se produktet tona të kujdesit për lëkurën janë formuluar pikërisht për atë qëllim.
Gjalpi i Trupit me Vitaminë E i The Body Shop ka vetëm vepra jo fjalë. Formuluar me një përzierje të bukur të vitaminës E, vajit të grurit, gjalpë kakaoje dhe gjalpë shea sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Gana, ai e mban lëkurën të hidratuar gjatë gjithë ditës. Po, plot 24 orë. Dhe pa marrë parasysh llojin e lëkurës, do ta dashurojnë të gjitha, pasi e le lëkurën tuaj të ndjehet më e butë dhe e lëmuar në prekje.
Le të marrim një sekondë për të folur në lidhje me përfitimet e vitaminës E për lëkurën në formulën tonë. Epo, është e thjeshtë me të vërtetë: hidratim. Dhe paketimi ynë i madh nuk e kursen vitaminën E për lëkurën. Rezultati? Lëkurë më e lumtur, me pamje më të shëndetshme dhe me ndjesi të mirë.
Dhe vetëm prisni derisa ta nuhasni. Ky krem i pasur bestseller me vitaminë E ka një aromë të butë, delikate,ëndërrimtare.

  • Funksionon mrekullisht për të gjitha llojet e lëkurës
  • Pasuruar me vitaminë E, një truprojë për lëkurën
  • I mbushur me gjalpë shea sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë
  • Mban lëkurën të hidratuar për 24 orë
  • Veti ushqyese, kremoze
Clear

Si përdoret

1. Pasi të laheni në banjë ose dush, vendosni gjalpin e trupit me Vitaminë E.
2. Jepini një moment dhe ndjejeni të përthithet para se të visheni.
Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira. Këtu keni një këshillë: aplikojeni për të ndihmuar lëkurën tuaj kur ndihet e thatë pasi keni ndenjur shumë në diell.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Body Butter

Ujë, Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao, Gjalp Shea/Butterospermum Parkii, Glicerinë, Vaj Soje/ Glycine Soja, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate,Ciklopentasiloksan, Alkool Cetearyl, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Alkol Lanolin, Cikloheksasiloksan, Fenoksietanol, Alkool Benzil, Acetat Tokoferili, Metilparaben, Xanthan Gum, Propilparaben, Parfum/Fragrance, Disodium EDTA, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hidroksid Natriumi, Linalool, Geraniol, Acid Citrik, CI 17200/Red 33.

My Review for Vitamin E Body Butter

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.