The Body Shop Kosovo

Vitamin C Skin Boost Instant Smoother

Për lëkurë pa jetë

Vitamin C Skin Boost Instant Smoother

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Fitoni shkëlqim të menjëhershëm me një përfundim të butë nga ky produkt ideal për të rritur shkëlqimin e lëkurës tuaj. Mund të përdoret vetëm ose me një krem hidratues. Produkti është pasuruar me Vaj Arre Brazili e përpunuar sipas Komunitetin e Tregtisë së Drejtë.
Mund ta përdorni vetëm, por për efekte maksimale të mira ju rekomandojmë ta kombinoni me produkte të tjera të serisë.

  • Lëkurë e lëmuar
  • Mund të përdoret vetëm ose me një krem hidratues
  • Rrit shkëlqimin natyror
  • Freskon dhe zbut lëkurën
Clear

Si përdoret

1. Si fillim, le të lajmë fytyrën. Jepini një shans larësit tonëme vitaminë C Vitamin C Facial Cleansing Polish.
2. Kyçeni hidratimin në lëkurë me një krem hidratues energjik. Hidratuesi për rritjen e shkëlqimit me vitaminë C, Vitamin C Glow Boosting Moisturiser është i duhuri.
3. Tani ndiqni me boosterin Vitamin C Skin Boost Instant Smoother. Shpërndajeni butësisht në të gjithë fytyrën dhe qafën përpara make-up-it.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C Skin Boost Instant Smoother

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ciklohekziloksan, Krospolimeri Dimetikon, Fluorphlogopite Sintetike, Mikë, HDI / Trimethylol Hexyllactone Krospolimeri, Acid Askorbik, Vaj iArrës aë Brazilit/ Bertholletia Excelsa, Tokoferol, Glicerinë, Parfum, Etilheksil Hidroksistearat, Polisilikon-11, Linalool, Limonene, Silicë, Benzil Benzoat, Citral, Ujë, Hexyl Cinnamal, Ekstrakt frutash Myrciaria Dubia, Citronellol, Ci 77891.

My Review for Vitamin C Skin Boost Instant Smoother

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.