The Body Shop Kosovo

Vitamin C Energising Face Mist

Për lëkurë pa jetë

Vitamin C Energising Face Mist

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Freskoni menjëherë lëkurën tuaj dhe forconi shkëlqimin e saj me mistin tonë energjik të fytyrës. I përsosur për përmirësimin e lëkurës së lodhur dhe hidratimin gjatë lëvizjes.

  • Për lëkurë pa jetë, të lodhur, të irrituar
  • Camu camu e pasur me vitaminë C nga pylli Amazonian, Peru
  • Aloe vera e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
  • Rifreskon dhe rrit shkëlqimin natyror

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë

Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Camu Camu

Ne shtypim manat camu camu për të nxjerrë ekstraktin e frutit, i njohur për përmbajtjen e 20 herë më shumë vitaminë C se portokallet.

Vitamina C

Ne përdorim vitaminën C (Acidin Askorbik, nëse po ndiheni luksozë) për të ndihmuar lëkurën të ndjehet e këndshme dhe me shkëlqim.

Clear

Si përdoret

1. Mbyllni sytë dhe spërkateni në fytyrë siç udhëzohet.
2. Lëreni të thahet.
Mjegulla jonë e fytyrës mund të spërkatet në lëkurë edhe për të vendosur makeup-in në vend.

Si përdoret

1. Mbyllni sytë dhe spërkateni në fytyrë siç udhëzohet.
2. Lëreni të thahet.
Mjegulla jonë e fytyrës mund të spërkatet në lëkurë edhe për të vendosur makeup-in në vend.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C Energising Face Mist

Ujë, Butylene Glycol, Polysorbate 20, Glicerinë, Fenoksietanol, PEG-40 Vaj Recini I Hidrogjenuar, Benzoat Natriumi, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citrat Natriumi, Glukonat Natriumi, Parfum / Aromë, Disodium EDTA, Lëng Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadenis, Limonene, Acid Citrik, Benzil Benzoat, Ekstrakt Fruta Myrciaria Dubia, Citral, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

My Review for Vitamin C Energising Face Mist

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.