The Body Shop Kosovo

Vitamin C Glow Cleansing Polish

PËR LËKURË TË LODHUR

LARGON QELIZAT E VDEKURA TË LËKURËS

Vitamin C Glow Cleansing Polish

PËR LËKURË TË LODHUR

LARGON QELIZAT E VDEKURA TË LËKURËS

0/5
0 Mendime

Eksfolioni butësisht lëkurën tuaj me pastruesin tonë ditor me shkëlqim të vitaminës C për të arritur bazën e përsosur për një rutinë me shkëlqim të kujdesit të lëkurës.
E njëjta formulë është kthyer në një paketim krejt të ri, është gati të zbulojë një shkëlqim të freskët. Tekstura e lehtë e xhelit është e mbushur me mikrorruaza Jojoba dhe perlit – e bërë nga qelqi vullkanik – për të larguar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke zbuluar lëkurë dukshëm më të lëmuar dhe më të butë.
E bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, larësi ynë i përditshëm i fytyrës është i mbushur me ekstrakt të camu camu. Manaferrat Camu Camu dihet se përmbajnë dyfishin e sasisë së vitaminës C që do të gjeni në një portokall me lëng. Nuk mund të bëhet më mirë se kaq!
Paketimi ynë i ri është gjithashtu i riciklueshëm*. Si mundet mos ta dashurosh?

Dëshironi rutinën e plotë të rritjes së shkëlqimit? Pasi të keni përdorur kremin e pastrimit të përditshëm, lëmoni serumin tonë të shkëlqimit me vitaminë C për të ndihmuar në trajtimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës. Përmbylleni rutinën me hidratuesin tonë që rrit shkëlqimin me vitaminë C për një dozë hidratimi. Do të arrini shkëlqim maksimal.

 • Pastrues ditor për shkëlqim
 • Për të gjitha llojet e lëkurës
 • Largon papastërtitë e përditshme dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës
 • E lë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe dukshëm më e butë
 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e manave camu camu
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

 1. Në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur.
 2. Shpëlajeni.
 3. Pasojeni rutinën me disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit me Vitaminë C dhe hidratues që rrit shkëlqimin.
 4. Bota e shkëlqimit të lëkurës është e juaja tashmë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C Glow Cleansing Polish

VITAMIN C GLOW CLEANSING POLISH
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Perlite, Sodium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Jojoba Esters, Sodium Benzoate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Parfum/Fragrance, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Disodium EDTA, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Sodium Hydroxide, CI 73360/Red 30 Lake, CI 77492/Iron Oxides.

My Review for Vitamin C Glow Cleansing Polish

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.