The Body Shop Kosovo

Vitamin C Facial Cleansing Polish

Vegane

Për lëkurë të lodhur

Vitamin C Facial Cleansing Polish

Vegane

Për lëkurë të lodhur

0/5
0 Mendime

Ky scrub ditor pastron dhe e bën lëkurën të lëmuar, të butë dhe rrezatuese. Produkti kombinon mikrogranula eksfoluese me vaj jojoba dhe perlit të nxjerrë nga qelqi vullkanik dhe largon butësisht qelizat e vdekura.

  • E bën lëkurën më rrezatuese
  • Lëkura është më e freskët dhe më e lëmuar
Clear

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi të vogël, masazhojeni në lëkurën e fytyrës dhe shpëlajeni mirë me ujë të vakët.

Si përdoret

  1. Aplikoni një sasi të vogël, masazhojeni në lëkurën e fytyrës dhe shpëlajeni mirë me ujë të vakët.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C Facial Cleansing Polish

Ujë / Ujë / Ujë, Glicerinë, Kokamidopropil Betaine, Koko-Glukozid, Sodium Laureth Sulfat, Acid Polilaktik, Klorur Natriumi, Akrilate / C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Fenoksietanol, Alkool benzil, Aksant magnez magnez magnez, , Hidroksid natriumi, parfum / parfum, citrate natriumi, glukonat natriumi, dinatriumi EDTA, linalool, limonene, benzoat benzil, lëng gjethesh Aloe Barbadensis, Ekstrakt frutash Myrciaria Dubia, Acidi fosforik, CI 77492 / Hekur CII7.

My Review for Vitamin C Facial Cleansing Polish

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.