The Body Shop Kosovo

Vanilla Pumpkin Whipped Body Butter

Vanilla Pumpkin Whipped Body Butter

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës një hidratim ushqyes me edicionin tonë të veçantë Gjalp Trupi me kungull me vanilje.

Fërkoni një copë Gjalpë Trupi të rrahur. Më i lehtë dhe më me gëzof se gjalpi ynë klasik i trupit, ai zhytet drejt dhe e lë lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 72 orë. I pasur, por jo i yndyrshëm, i jep lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm.

Këtu është pjesa më e mirë – aroma. Aroma më komode e sezonit, e lë lëkurën tuaj të aromatizuar me kunguj të ngrohtë dhe të ëmbël të pjekur dhe nota karamel, shurup panje dhe qumësht bajame.

 • Cilësi e lehtë e rrahur
 • 72 orë lagështi ushqyese
 • E lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar
 • Për lëkurë normale në të thatë
 • Aromë e ëmbël, qetësuese
 • Jo i yndyrshëm
 • Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Nxirrni një sasi me majat e gishtave.
 2. Spërkateni në të gjithë lëkurën e thatë dhe masazhoni me lëvizje rrethore.
 3. Lëreni të zhytet.

Si përdoret

 1. Nxirrni një sasi me majat e gishtave.
 2. Spërkateni në të gjithë lëkurën e thatë dhe masazhoni me lëvizje rrethore.
 3. Lëreni të zhytet.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Pumpkin Whipped Body Butter

My Review for Vanilla Pumpkin Whipped Body Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.