The Body Shop Kosovo

Vanilla Pumpkin Shower Cream

Vanilla Pumpkin Shower Cream

0/5
0 Mendime

Merrni atë ndjenjë komode dhe ngushëlluese kur hidheni në dush me edicionin tonë special të kremit të dushit me kungull vanilje.

Shpërndani një sasi të kremit tonë të dushit dhe shkumëzojeni. Ky krem dushi freskon butësisht lëkurën normale në të thatë duke e lënë atë të pastruar dhe të butë.

Këtu është pjesa më e mirë – aroma komode dhe relaksuese. E pasuruar me ekstrakt vanilje, erë si kungull i ngrohtë, i ëmbël, i pjekur me nota karamel, shurup panje dhe qumësht bajame.

 • Krem dushi i edicionit special
 • Pastrim i butë
 • Shkumëzim i menjëhershëm
 • Për lëkurë normale deri në të thatë
 • Aromë e ëmbël, ngushëlluese e vjeshtës
Clear

Si përdoret

 1. Shtrydhni një sasi nga kremi ynë i dushit.
 2. Hidheni mbi lëkurë për tu pastruar dhe freskuar.
 3. Shpërlajeni.

Si përdoret

 1. Shtrydhni një sasi nga kremi ynë i dushit.
 2. Hidheni mbi lëkurë për tu pastruar dhe freskuar.
 3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Pumpkin Shower Cream

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Styrene/Acrylates Copolymer, Sucrose, Coco-Glucoside, Mel/Honey/Miel, Disodium EDTA, Benzoic Acid, Citric Acid, Denatonium Benzoate, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Caramel, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Vanilla Pumpkin Shower Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.