The Body Shop Kosovo

Vanilla Pumpkin Hand Cream

Vanilla Pumpkin Hand Cream

0/5
0 Mendime

Bëni pëllëmbët dhe gishtërinjtë të ndjehen të butë me edicionin tonë special të Kungullit të Vaniljes.

Shpërndani një sasi të kremit tonë ushqyes në duar. Jo yndyrore dhe absorbohet shpejt, i lë duart të ndjehen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura.

E prodhuar me ekstrakt vanilje, gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe vaj babasu të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ajo hidraton lëkurën deri në 48 orë.

Këtu është pjesa më e mirë – aroma komode. E pasuruar me ekstrakt vanilje, erë si kungull i ngrohtë, i ëmbël, i pjekur me nota karameli, shurup panje dhe qumësht bajame.

 • Krem për duar nga edicioni special
 • Pëllëmbët dhe gishtërinjtë ndjehen më të butë, më të lëmuar dhe të hidratuar
 • E përkryer për lëkurë normale deri në të thatë
 • Ushqen duart me hidratim 48 orë
 • Formulë xhel-krem me absorbim të shpejtë
 • Hidratim jo i yndyrshëm, jo ngjitës dhe absorbues i shpejtë
 • Aromë e ëmbël, ngushëlluese e vjeshtës

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Gjalpë Shea
Gjalpi Shea është ai gjalpi më i pasur, më kremoz që i ndihmon produktet tona të lyejnë lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Komuniteti i Tregtisë s Babassu Oil
Një nga vajrat më hidratues të natyrës, babassu është i mbushur me mirësi natyrore, duke e lënë lëkurën të ndihet e butë dhe e lëmuar.

Clear

Si përdoret

 1. Shtrydhni një sasi nga kremi ynë hidratues i duarve.
 2. Masazhoni në pëllëmbë, gishtërinjë dhe kutikula.
 3. Lëreni të fundoset.

Si përdoret

 1. Shtrydhni një sasi nga kremi ynë hidratues i duarve.
 2. Masazhoni në pëllëmbë, gishtërinjë dhe kutikula.
 3. Lëreni të fundoset.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Pumpkin Hand Cream

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Anise Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Vanilla Pumpkin Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.