The Body Shop Kosovo

British Rose Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

British Rose Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Mbuloni duart tuaja në hidratimin e kremit tonë me aromë trëndafili. I mbushur me esencën e trëndafilave britanikë të mbledhur me dorë, ky krem hidratues i lehtë për duart është si të bartni një tufë lulesh të bukura kudo që të shkoni!

  • Mësoni më shumë rreth botës së egër
  • Pasuruar me esencën e trëndafilave britanikë të mbledhur me dorë, nga Britania
  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo i yndyrshëm dhe përthithet menjëherë

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

Aplikojeni në duart tuaja dhe fërkojini së bashku për të shpërndarë kremin. Përdoreni gjatë ditës sipas nevojës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Hand Cream

Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Polisorbat 60, Gliceril Stearat, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Ekstrakt Trëndafili, Trideceth-6, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5.

My Review for British Rose Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.