The Body Shop Kosovo

British Rose Shower Gel

PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

British Rose Shower Gel

PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Merrni atë trup të bukur të freskuar dhe të pastër me xhelin tonë të shkumëzuar të trëndafilit britanik për dush.

Tani i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e trëndafilit dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, Xheli ynë i palodhur i dushit ndihmon që lëkura të ndihet e butë. Aroma e butë dhe e butë ka erë si një trëndafil i fuqishëm anglez në lulëzim të plotë. Notat e myshkut, trëndafilit dhe bergamotit ju çojnë në një kopsht të lavdishëm të mbushur me lule.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsirë, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska.

Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që nxiheni dhe e doni trupin tuaj.

  • Xhel dushi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
  • Aromë florale dhe freskuese
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Geraniol, Citronellol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Linalool, Limonene, Rose Extract, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 17200/Red 33, CI19140/Yellow 5.

My Review for British Rose Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.