The Body Shop Kosovo

British Rose Hand Wash

Aromë lulesh

Vegan

British Rose Hand Wash

Aromë lulesh

Vegan

0/5
0 Mendime

Zhytni duart në aromën e trëndafilave me Larësin tonë të Duarve me Trëndafil Britanik. Ky larës duarsh pastrues është i mbushur me esencën e trëndafilave të zgjedhur me dorë nga Anglia, dhe lë lëkurën të ndihet e freskët dhe me aromë si një buqetë.

  • Aromë e trëndafilit në lulëzim
  • I mbushur me esnecën e trëndafilave të zgjedhur me dorë nga Anglia
  • Lë duart të ndjehen të pastruara, të freskëta dhe me aromë të lehtë
  • Me veti zbutëse
  • Vegan
  • Pasuruar me esencën e kallam sheqerit

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën e butësisë.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin e duarve me Trëndafil Britanik.

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën e butësisë.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin e duarve me Trëndafil Britanik.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Hand Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/ Aromë, Klorid Natriumi, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Gliceril Cocoate, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Sukrozë, PEG- Methyl Glucose Dioleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzil Salicilat, Benzofenon-3, Disodium EDTA, Limonene, Alkool Benzil, Citronellol, Geraniol, Ekstrakt Trëndafili, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 17200/Red 33, CI 19140/Yellow 5.

My Review for British Rose Hand Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.