The Body Shop Kosovo

British Rose Hand Balm

British Rose Hand Balm

0/5
0 Mendime

Një krem i cili përthithet shpejt dhe lë duart e juaja të lëmuara dhe të hidratuara, për llojet normale të lëkurës, me një aromë delikate lulesh dhe një formulë hidratuese. Është një çantë dore e domosdoshme!

Me përbërës të njohur për vetitë e tyre hidratuese, kjo formulë i lë duart dhe kutikulat të ndjehen të mëndafshta të buta dhe të lëmuara, me erë si një buqetë me lule të bukura.
Përthithet shpejt:
Formula e lehtë përthithet shpejt, për të mbrojtur duart tuaja nga tharja për 48 orë pa i bërë ato të ndjehen të yndyrshme. I frymëzuar nga natyra, ky krem hidratues duarsh përmban 93% përbërës me origjinë natyrale.

Aroma e butë e linjës sonë të trëndafilit britanik ka erë njësoj si një trëndafil i fuqishëm anglez në lulëzim të plotë. Me notat e myshkut, trëndafilit dhe bergamotit, kjo aromë e bukur do t’ju rrëmbejë në një kopsht të lavdishëm trëndafili të mbushur me lule.

Clear

Si përdoret

Aplikoni një sasi të vogël në duart tuaja kur është e nevojshme, si pas larjes ose para se të dilni ose të flini. Fërkoni duart së bashku për t’i veshur ato.

Si përdoret

Aplikoni një sasi të vogël në duart tuaja kur është e nevojshme, si pas larjes ose para se të dilni ose të flini. Fërkoni duart së bashku për t’i veshur ato.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Hand Balm

Aqua/Water/Eau, C12-15 Alkyl Benzoate, Betaine, Polysorbate 60, Glycerin, Parfum/fragrance, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolyme, benzy| Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate,Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parki (Shea) Butter, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hydroxide, Geraniol, Citronellol, Disodium EDTA, Rose Extract, Linalool, Limonene, Citral, Eugenol, Citric Acid, Sodiuk Benzoate, Potassium Sorbate, CI 14700/Red 4, CI 19140/ Yellow 5.

My Review for British Rose Hand Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.