The Body Shop Kosovo

British Rose Cleansing Face & Body Bar

SAPUN

AROME FLORALE

VEGAN

British Rose Cleansing Face & Body Bar

SAPUN

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ndihuni të butë, të lëmuar dhe të freskët me Barin tonë të ri dhe të përmirësuar British Rose Cleansing Face & Body Bar – një sapun më i qëndrueshëm* me një nivel të lartë përbërësish me origjinë natyrore.

Buroja jonë e re e pastrimit me shumë detyra ju lejon të bëni shkumë nga koka te këmbët dhe ta trajtoni atë fytyrë dhe trup me një TLC serioze. I pasur dhe kremoz, lë të gjitha llojet e lëkurës ndjesi të pastër dhe të freskët. Aroma e butë dhe e butë ka erë si një trëndafil i fuqishëm anglez në lulëzim të plotë. Notat e myshkut, trëndafilit dhe bergamotit ju çojnë në një kopsht të lavdishëm të shpërthyer me lule.

I certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe me 90% përbërës me origjinë natyrale, është pasuruar me gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana. Që nga viti 1994, tregtia jonë ka ndihmuar në sigurimin e pavarësisë financiare për mbi 600 gra. Vjen gjithashtu në një paketë letre 100% të riciklueshme*. Gjëra të bukura.

Pastrimi i fytyrës dhe trupit
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
Frerësues dhe pastrues
90% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
<li>Testuar dermatologjikisht</li></ul>

<p>*Paketimi ynë i sapunit tani është më i riciklueshëm. Aty ku lejojnë pajisjet lokale.</p>”

Clear

Si përdoret

  1. Futni fytyrën dhe trupin nën ujë.
  2. Lëmoni në lëkurë të lagur.
  3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Cleansing Face & Body Bar

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Parfum/Fragrance, Sodium
Chloride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil,
Tetrasodium Glutamate Diacetate, Geraniol, Citric Acid, Citronellol, Luffa Cylindrica Fruit, Sodium Hydroxide, Linalool, Rose Extract,
Limonene, Citral, Rosa Gallica Flower Powder, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 17200/Red 33.

My Review for British Rose Cleansing Face & Body Bar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.