The Body Shop Kosovo

Tea Tree Targeted Gel

Për lëkurë akneike

Purifikues

Vegjetarian

Tea Tree Targeted Gel

Për lëkurë akneike

Purifikues

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

E thjeshtë Xheli ynë Targetues me Tea Tree ju ndihmon në përpjekjen tuaj për rritjen e vetëbesimit dhe përsosjen e fytyrës.

Oh lëkura, në një minutë është e lumtur dhe e hidratuar, në tjetrën mbushet me një koleksion të ri i aknesh. Argëtuese! Sado temperament të vështirë të ketë lëkura juaj, nuk ka pse të shqetësoheni. Njollat, aknet, ne e adhurojmë fytyrën tuaj të mrekullueshme, sido që të jetë. Por nëse luftimi me atoakne do të thotë që ju mund të jetoni bukur e me vetëbesim çdo ditë, atëherë ky xhel me Tea Tree mund t’ju ndihmojë.

I vogël, por i fuqishëm, Xheli ynë Targetues me Tea Tree është një superhero. Shënjestron aknet këtu, atje dhe kudo, duke ju lënë me një lëkurë më të pastër. Dhe i pasuruar me vajin Tea Tree nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë nga Kenia, është akoma më i fuqishëm!

Kjo formulë e zgjuar thahet shpejt dhe është shumë e lehtë për tu aplikuar me një aplikues të dobishëm dore. Për ditët kur zgjoheni me një akne të papritur, thjesht vendoseni sipër dhe iku. Është një xhel pa shumë bujë për lëkurën me akne ku mund të mbështeteni sa herë keni nevojë.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth mbajtjes së këtyre akneve larg? Ne mbulojmë gjithçka në udhëzuesin tonë të dobishëm për Lëkurë Akneike.

  • Pasuruar me vajin Tea Tree nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Aplikues i dobishëm për akne të papritura të padëshiruara
  • Formuluar për të ndihmuar gjithë llojet e lëkurave akneike

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Për të mbrojtur me të vërtetë lëkurën tuaj nga telashet, përdorni Larësin Tea Tree Skin Clearing Facial Wash dhe tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për të përgatitur lëkurën më parë.
2. Tani jeni gati për Xhelin tonë Targetues me Tea Tree. Vendoseni atë direkt në çdo akne që gjeni dhe keni mbaruar!

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Targeted Gel

Ujë, Alkool Denat., Glicerinë, Vaj Recini i Hidrogjenizuar PEG-60, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Ekstrakt i Lëvozhgës së Shelgut të Bardhë/Salix Alba, Vaj i Farave Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Karbomer, Aminomethyl Propanol, Vaj Leptospermum Petersonii, Citral, Limolone, Denatonium Benzoate, Tokoferol.

My Review for Tea Tree Targeted Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.