The Body Shop Kosovo

Tea Tree Mattifying Toner

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree Mattifying Toner

Për lëkurë të yndyrshme

5/5
1 Mendime
"Ky produkt është thjesht mrekulli. Mjafton nje pambuk dhe nje aplikim largon aknet dhe i than menjeherë, duke mos i len te perhapen me shum ne fytyren time."
Lexo më shumë

Takoni partnerin e ri të lëkurës tuaj në krim. Puna e tij? Të heqë qafe papastërtitë që fshihen në poret tuaja. Toneri ynë Pastrues Matifikues me Tea Tree ndihmon në pastrimin, rifreskimin dhe përgatitjen e lëkurës, në mënyrë që të jeni gati për të marrë botën.
Pra, nuk jeni të dashuruar me aknet tuaja. Ne e kuptojmë. Ky toner për fytyrën me lëkurë të yndyrshme ndihmon në heqjen e makeup-it dhe papastërtive në mënyrë që poret tuaja të ndihen të pastra. Thjesht kaloni Tonerin Pastrues Matifikues me Tea Tree mbi fytyrën tuaj për të zbuluar një lëkurë me pamje më të pastër dhe më të matifikuar. E thjeshtë.
Toneri ynë vegan për fytyrën me Tea Tree është i pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia. Formula jonë është perfekte për përdorim të përditshëm dhe toneri ynë me Tea Tree nuk do të thajë lëkurën tuaj gjatë procesit. Phew!
Ne mendojmë se është mjaft e mrekullueshme. Në fakt, ne mendojmë se është toneri ynë më i mirë për lëkurën e yndyrshme sepse lë lëkurën të ndihet e pastër, e purifikuar, e freskët dhe përsëri vetvetja.

  • Po, është vegan
  • Pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Hiqni çdo lloj makeup-i dhe papastërtie
  • Partneri perfekt i lëkurës së yndyrshme

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Së pari, ju do doni që lëkura juaj të pastrohet dhe të thahet. Provoni Larësin tonë Shkumues me Tea Tree për të gjetur një ekuilibër.
2. Tundeni tonerin për ta aktivizuar, pastaj përhapeni nëpër të gjitha konturet e fytyrës me një tampon pambuku. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për shplarjen e tij.
3. Përfundoni me një krem hidratues për t’ju ndihmuar të mbani lëkurën të hidratuar. Pse të mos i jepni një shans Hidratuesit tone Tea Tree In-Control ?

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Miracle in a bottle 🥰

February 2022

Ky produkt është thjesht mrekulli.

Mjafton nje pambuk dhe nje aplikim largon aknet dhe i than menjeherë, duke mos i len te perhapen me shum ne fytyren time.

flora
Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Mattifying Toner

Ujë (Tretës / Solvent), Alkool Denat. (Solvent Tretës), Amidon Misri I Modifikuar (Agjent Zbutës i Lëkurës), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar (Emulsifikues), Glicerinë (Humektant), Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia (Shtesë Natyrore), Ekstrakt Shelgu/ Salix Alba (Shtesë Natyrore), Allantoin (Agjent Qetësues i Lëkurës), Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum (Agjent Zbutës i Lëkurës), Limonen (Shtesë Natyrore), Ekstrakt Witch-hazel/ Hamamelis Virginiana (Shtesë Natyrore), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Alkool T-Butil (Denatyrues) ), Citral (Shtesë Natyrore), Vaj Leptospermum Petersonii (Shtesë Natyrore), Benzoat Denatonium (Denatyrues), Tokoferol (Antioksidant), Karamel (Ngjyrë), CI 19140 (Ngjyrë), CI 42090 (Ngjyrë).

My Review for Tea Tree Mattifying Toner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.